• Siyavuşpaşa Mah. Gonca Sk. No:47/A Bahçelievler/İstanbul

Alüminyum Doğrama Sistemleri

Alüminyum Doğrama Sistemleri

Alüminyum Doğrama Sistemleri cephe düzeninizi taşıyan ana sahalarda ve pencere, kapı düzeneklerinde oldukça fazla bir kullanım alanınına sahiptir. Ürünün düzgün ve yerinde tercih edilmesi, kaliteli,dayanıklı olması ve uygulanması ana mevzuların kusursuz yerine getirilmesi çok önemlidir. Bütün bu kombinasyonlar bir arada olduğunda ise ortaya estetik ve şık bir tasarım getirir.Sizlere sunan iş, uzun ömürlü ve oldukça kullanışlı ürünler ortaya çıkarır. Bu mühim maddelerin içeriğinin daha iyi anlaşılması için ana başlıklara,ayırabilir ve bu ana başlıkları geniş çaplı bir şekilde inceleyebiliriz. İlk olarak malzeme seçimi hoş ve sade yapılmalıdır.Alüminyum doğrama sistemlerinin en büyük tercih nedeni ağırlığı asgari dereceye düşürerek, azami mukavemet sağlanan ürünün kullanılmasıdır. Doğru ürün seçilmemesinin sonuçları maddi yetersizlikten öteye geçerek çok daha önemli ve yerine getirilemez kayıplar verdirilebilir.
Bu taraftan statik hesaplamaları iyi yapılmış, çevre ve diğer bütün dış faktörler enine boyuna iyi hesaplanmış.Proje esaslı iş yapılmalı ve kalitenin ilk basamağı güçlü temelleri olan işler ile atılmalıdır. Unutmayınız ki diğer bütün koşullar ne kadar iyi olsun.İlk seferde ürün seçiminde yapılan bu hata yüzünden pek de bir önemi kalmayacaktır.

alüminyum-dograma-sistemleri

Alüminyum Doğrama Sistemleri

Bir diğer önemli husus ise seçilen ürünün doğru ve kusursuz şekilde uygulanmasıdır. Milimetrelerin bile büyük önem taşıdığını büyük çaplı projelerde, yapılan ufak hatalar büyük sorunlara yol açacak.İşin içinden çıkılmaz bir hâl alacaktır. Bu açıdan doğru proje ve sıfır hata ile ilerlenmeli, atılan bütün adımların,ne denli önemli ve zor olduğu projede yer alan herkes bakımından anlaşılmalıdır. Ölçüleri itibariyle doğru projeler dahi, sağlam temel üzerine oturtulmaz, malzemeden kaçılır.Yanlış bölgelere eksik veya fazla güç uygulanırsa ileri ki seviyelerde çok büyük maddi kayıplar kaçınılmaz hale gelir.Bununla birlikte can kayıpları da yaşanabilir. İş ve işçi güvenliğinin tam sağlandığı, kural ve yönergelere kusursuz uyulduğunda ise her işte olduğu gibi görülecektir.Alüminyum doğrama sistemlerinde de uzun süreli, en üst seviye verim sağlanan işler ortaya çıkacaktır.

Bizimle İletişime Geçin