• Siyavuşpaşa Mah. Gonca Sk. No:47/A Bahçelievler/İstanbul

Duşakabin

Temizlik ve sağlık hayatımızın en önemli konuları arasındadır. Sağlıklı bir yaşam için sağlıklı bir eve ve kişisel temizliğimize oldukça fazla ehemmiyet vermemiz gerektiği açık bir hakikattır. Evinizin her köşesinin ayrı bir temizliğe gereksinimi olduğu gibi her bölgenin temiz kalması için de bazı yardımcılara gerek duyulduğu da gerçektir. Oturma odası, salon, koridor hemen kirlenmeyen yerlerden sayılabilir.
Fakat banyolarda ve tuvaletlerde durum bu şekilde değil, bu bölgelerde temizliğe ve hijyene daha fazla önem verilmelidir ve sağlığımız yönünden buraları daha fazla temiz tutmamız gerekmektedir. Bu iki kişisel alanın içinde de banyolar ayrı bir önemlidir.
Sağlığımız için her zaman ve düzenli olarak duş almak gerekir, duş almanın amacı kirlerden temizlenmek olduğu için sağlıklı ve temiz bir banyo içinde mutlaka duşakabin sahibi olmalısınız. Duşakabinlerin yapılış amacı banyoda çevreye su sıçramaması ve kişisel gizliliğin en üst biçimde korunmasıdır. Duşakabinler kullanıldığında kişisel temizliğiniz esnasında ortaya çıkan pis ve temiz olmayan su çevreye sıçramayacak ve banyolarınız her zaman daha düzenli ve hijyenli olacaktır.

Duşakabin

Maalesef ülkemizde bu tür konularda desteğe ve müşteri memnuniyetine yeterli önem verilmiyor. Oysa ki ürün sonrası destek, en önemli konulardan sayabileceğimiz bir konudur. Kaliteli bir ürün almak ve ürün sonrası destek konusunda içinizi rahatlatan çok az sayıda marka var. Bir örnek verecek olursak Kesba Yapı bu konuda yılların tecrübesi ile müşterilerini düşünerek satış sonrası destek, keşif desteği ve memnuniyet garantisi veriyor. Ürün yelpazesi de oldukça geniş, bilinen sıradan duşakabinlerin yanı sıra kişiselleştirilebilen duşakabinler, değişik tasarımlarda var olan bir biçimde sizleri bekliyor. Kesba Yapı, teknoloji ile fazlasıyla ilgili olan ve çağı yakalayan nadir markalardan, şirketimizin web sitesinde yer alan ürünler arasından da seçim yaparak ücretsiz keşif ve montaj desteği ile ürünleri çok uygun bir ücrete alabilirsiniz.
Duşakabinler temizlik yönünden de kullanımı oldukça basit olduğu için hijyenik bir biçimde duş alabilir ve banyonuzun temizliğini hep sağlayabilirsiniz. Duşakabin almaya karar verdiğiniz zaman iyi bir marka araştırması ile hem sağlık yönünden, hem kalite bakımından kullanılan malzemeler ve üretici şirket desteği oldukça ehemmiyetlidir.

Bizimle İletişim Geçin