• Siyavuşpaşa Mah. Gonca Sk. No:47/A Bahçelievler/İstanbul

Katlanır Cam Balkon

Katlanır Cam Balkon

Katlanır Cam Balkon seçerken hangi husulara dikkat göstermeliyiz? Cam Evlerimizde ve iş yerlerimizde de hayatımızı kolaylaştıran geçmişten şimdiye kadar bir çok ürün yada ev eşyası kullanmışsınızdır. Katlanır cam balkon düzenekleri hem rahat bir hayat hemde kullanılmayan bir mekanı olabilecek en sağlıklı ve yararlı biçimde kullanmamızı sağlamaktadır.

Kolay ve zorluk istemeyen son derece kolay ve kullanışlı olan Katlanır cam balkon düzenekleri aynı zamanda bulunduğu mekana dekoratif bir görüntü oluşturmaktadır. Yer kaplamaz, soğuk havayı engeller, rüzgardan ve tozdan kullanıldığı alanı korumaktadır. Teraslar için, evlerin balkonları ve ticari şirketlerin dış mekanları için son derece makul ve kullanışlıdır.

Peki Neden Katlanır Cam Balkon Yaptırmalıyım ?

Katlanır cam balkon yaptırmanız için bir çok farklı neden vardır bunlar neredeyse yazmakla bitmez ama en yararlı yönlerinden birkaçını sizler ile paylaşmak isteriz.

katlanir-cam-balkon

Herşeyden önce bir çok mekan kapatma ve kaplama düzeneğine göre son derece uygun fiyatlara sahiptir. Neredeyse bütün bütçelere uygun çözümleri bulmanız olanaklıdır. Küçük alanlı mekanlarda yani ev balkon ve benzeri mekanlarda neredeyse fiyat tarafından seçeneksizdir. Cafe restoran gibi ticari ortamlarda ise artı yönleri düşünüldüğünde son derece küçük bir maliyet olduğu aşikardır.

Balkonlarımız bina yapımı ile birlikte genelde büsbütün açık yapılmaktadır. Buna teras yapımları da dahildir. Fakat Balkon ve buna benzer alanları yaz aylarında kullanabilsek de kış aylarında da bu alanlardan faydalanma şansımız elimizden uçmuş olacaktır. Katlanır Cam Balkon sistemleri ile izolasyon tarafından de sağlam olması nedeni ile mevcut yerinizi kış mevsimlerinde de kulanmanızı sağlamaktadır.

Kötü hava durumlarından sizleri ve uygulandığı mekanı güvence altına alan Katlanır cam balkon sistemleri günün bütün toz ve pisliğinden de sizlerle buluşmasını engellemektedir.
Katlanır Cam Balkonlar şeffaf dokusu ve yapısı ile uygulandığı bölgedeki manzarayıda hiç bir biçimde olumsuz bir etki yaratmamaktadır.
Sadece üstte sözü geçen özelliklerde değil aynı zamanda son derece dekoratif bir görünüşte sağlamaktadır. Her şekildeki bir binanın dış cephesine basit biçimde düzen sağlamaktadır. Değişik dış mekanizma renkleri ile bina ile bütünlük kurmaktadır.

Bizimle İletişime Geçin