• Siyavuşpaşa Mah. Gonca Sk. No:47/A Bahçelievler/İstanbul

Korkuluk ve Küpeşte Sistemleri

Çok katlı olan apartmanlarda apartman girişlerinde, balkon veya teraslarda ya da merdiven sahanlıkları kısmında güvenlik amacı ile uygulanan korkuluk ve küpeşte sistemleri, estetik değerler de göz önüne bulunarak özel bağlantı malzemeleri ile direnç yükseltilerek üretilmektedir. Alüminyum profiller üzerine tercihiniz dahilinde boyanarak ya da eloksallanarak projeye en yararlı şekilde dekore edilmektedir.
Sektörde daima en ileri seviyede hizmet veren firmamız, kolay uygulanabilen ve estetik tasarımları ile her geçen gün kendini yenileyen korkuluk ve küpeşte sistemlerini en iyi şekilde üretmektedir. Korkuluk ve küpeşte sistemlerine yeni bir soluk getiren firmamız, geniş kullanım alanı sunarak sizlere en iyi korkuluk ve küpeşte sistemlerini üretmektedir.
Yeni nesil sistem sloganı ile geliştirilen korkuluk ve küpeşte sistemleri, yüksek imalat kabiliyetimiz ile hızlı bir gelişme göstermektedir. Dairesel, kare – dikdörtgen ve en son geliştirilen oval korkuluk ve küpeşte sistemlerini kusursuz bir şekilde tasarlayan firmamız, yapıların korkuluk ve küpeşte sistemlerindeki değişen yeni yüzü olmayı başarmıştır.

korkuluk-ve-kupeste-sistemleri

Korkuluk Ve Küpeşte Sistemleri

Deneyimlerimiz ile kendine güvenen firmamız, korkuluk ve küpeşte sektöründe ürün ve kalite hizmetleri sayesinde güven abidesi haline gelmiştir. Yüksek değerli ve kaliteli bilgi havuzuna sahip olan firmamız, tüm üretim sürecinde gereken kontrolleri sağlamaktadır. Ürün ve hizmet kalitemizi en yüksek seviyede tutma amacında olan firmamız, korkuluk ve küpeşte sistemlerinin üretim aşamasında son teknolojik gelişmeleri takip etmektedir. Firmamız, korkuluk ve küpeşte sistemleri ile güvenliğinizi sağlarken estetik ve zarafet ile değer kazandırmaktadır.
Çağdaş mimari tasarımları özümseyen firmamız, daha verimli ve yararlı korkuluk ve küpeşte sistemleri ürünlerini üretmektedir. Bütün korkuluk ve küpeşte sistemlerimiz her türlü ortam ve koşullarda bile uzun süre dayanıklılığını ve işlevini kaybetmemektedir.

Bizimle İletişime Geçin