OTOMATİK KEPENK

Otomatik kepenk sistemleri kullanımı basit ve güvencelidir. İnsanlar sahip oldukları mallara zarar
gelmesini istemedikleri için güvenlik önemleri adı verilen düzenekler ve sistemler kullanırlar. Otomatik kepenk
sistemleri de teknoloji ile doğru orantılı bir biçimde zamanla gelişmiştir. Teknolojinin insana sunduğu son hizmetlerden biri de, sistemin sağladığı faydalardır.
Aynı zamanda, işletmeler, dükkanlar, fabrikalar, elektronik ürün sağlayıcıları vb. güvenlik önlemi olarak otomatik kepenk sistemleri seçmektedirler.
Şirketimizin üretimdeki kalite standartlarının yanı sıra montaj ve bakım hizmetlerinde de siz değerli müşterilerimize teminatı bulunmaktadır. Alanında uzman üretim ve saha ekibimiz, siz müşterilerimizle ilgilenmektir. Yılların tecrübesi ve birinci kalite kepenk düzeneklerimiz ile evlerinize, iş yerlerinize ve yazlığınıza; ihtiyaç duyduğunuz bütün bölümlere otomatik kepenk sistemlerimizi taşımakta, müşterilerimize bu anlamda limitsiz bir hizmet anlayışı göstermekteyiz.

Otomatik Kepenk Sistemlerinin Avantajları Nelerdir?

Uzun sürelidir. Bir tercih nedeni olarak ortaya çıkmasındaki en önemli avantaj uzun süreli kullanılabilir olmasıdır. Sıcak daldırma yöntemiyle yapılan galvaniz kaplamalar ile dışarıdan gelecek olan faktörlere karşı sağlam hale gelen ürünümüz uzun seneler boyunca sorunsuz bir biçimde kullanılabilir.
Özelleştirilebilir. İstenilen renge ve boyuta göre tasarlanabilir ve gereksinime göre düzenlenebilir.
Otomatik kepenk kullanımı oldukça basittir. Otomatik olması sebebiyle sağladığı basitlik dışında, bakıma neden duymaması ile de basitlik sağlamaktadır. Yağmurla kendini temizleyebilir özelliktedir.
Bu sistem, güvenliği üst düzeye taşır. Dışarıdan gelecek risklere karşı caydırıcı bir yapıda olmasının yanı sıra eski ürünler gibi kilit düzeneğinin kırılması olasılığı olmadığından güvenliği de üst bir düzeye taşımaktadır.
Kepengin motoru güçlü ve sağlamdır. Yetkili servisimizin kurulum esnasında size belirttiği ölçüde kullanılmasına dikkat ederseniz, uzun yıllar boyunca problem yaşamazsınız.

Bizimle İletişime Geçin