• Siyavuşpaşa Mah. Gonca Sk. No:47/A Bahçelievler/İstanbul

Stor Sineklik

Stor Sineklik ve Çeşitleri

Stor Sineklik

Zamanımız pencerelerde dikey, kapılarda yatay olanı tercih edilmektedir.İsteğe bağlı olarak tavsiye edilen yay frenleme sistemi ile, dikey Stor Sineklik alt kilitten kurtulduktan sonra yukarıya doğru yavaşça açılır. Sineklik tülü ve borusunun yaptığı ruloyu 42 mm boyutlarındaki sağlam extrude alüminyum kutu gizler.Sistemlerimizde herhangi bir kimyasal madde bulunmamaktadır.  Sineklikler; istenilen renk seçenekleriyle ( film kaplama) tüm mekanlara uyumlu olabilir. Kullanım ferahlığı bakımından tavsiye edilen frenleme sistemi ile dikey Sineklik alt kilit açıldıktan sonra elle kontrol etmeksizin yukarıya doğru yavaşça açılır. Görünüşü güzel olan bu sineklikler doğru kullanıldığı halinde çok uzun ömürlü olurlar. Yatay Stor Sineklik de tül bitim lameli profiline özel makara yardımıyla uray profil üzerinde yatay hareket ederken sıkıntı çıkarmadan devam eder. Mıknatıs yardımı ile bağlantı sağlar. Pencerelerinizde istendiğinde kapatılıp açabileceğiniz kullanım rahatlığına sahip olan bir sistemdir.

Pencere Stor Sineklik

Pencerenizde olan sinekliği açıp yan camların rahatça temizlenebilmesi rahatlığı sağlar. Hava koşullarına dayanıklı fiberglas tül otomatik olarak kendi kutusuna biriktiğinden sinekliği kışın söküp başka bir yerde saklamanıza gerek kalmaz. Ahşap, PVC, alüminyum pencerelere; gerek montaj öncesi, gerek montajdan sonra olan herhangi bir pencereye kolaylıkla uygulanır.

Kapı Stor Sineklik

Tamamı patentli ve yerli ürünlerin kullanıldığı ürün kalite ve dayanıklılığın göstergesidir. Montajı da kullanımı kadar pratik olan köşelerinde olan plastik takozlardan monte edilmektedir.  Pencerenizin önünde bulunan ferforje korkuluk, panjur vb. engeller sebebiyle açılır sinekliğin kullanılmadığı durumlar için alternatif bir üründür.

Duble Stor Sineklik

Size kullanım kolaylığı ve rahatlığı sunan, tek dokunuşla açılıp kapanan; pencerenizdeki tül düzeneğine otomatik olarak kendi bünyesinde toplayan şık ve kullanışlı sineklik modelidir. Alüminyum profillerden imal edilen ve sert hava koşullarına dayanıklı kaliteli fiberglass tüllerin kullanıldığı ürün 15×40 mm. kutu profilinden oluşan ana kasa içerisine monte edilmiş ana toplayıcı sarım kutusu, yan raylar ve altta mekanizmayı sabitleyici mıknatıs profillerinden oluşmaktadır.

Bizimle İletişime Geçin